Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

 

pohlad na 1 izbovy byt slnecnice

1-IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ V TICHEJ ČASTI BRATISLAVY

Bývajte v mestskej štvrti Slnečnice v bratsilavskej Petržalke.

Každý jednoizbový byt v Slnečniciach je nadštandardný, pretože nám záleží na tom, aby ste sa vo svojom domove cítili čo najlepšie. V Slnečniciach nájdete mimoriadne kvalitné bývanie, ktoré je nielen funkčné, ale aj dispozične a dizajnovo zaujímavé.

Ponuka 1-izbových bytov v Slnečniciach v Petržalke

exterier-zony-slnecnice

1-izbové byty v Zóne Viladomy

Hľadáte nadštandardný bytový priestor pre seba alebo svoju rodinu v komornejšej lokalite, no pritom chcete žiť v meste? Slnečnice – Zóna Viladomy ponúka bezpečný priestor na príjemný život s dostatkom privátneho priestoru, v tesnej blízkosti prírody a pritom so skvelou dostupnosťou do centra.

Pozrite si jednoizbové byty, ktoré sú v štýlovej architektúre a projektované ako nízkoenergetické. Možno práve v Zóne Viladomy nájdete ideálny byt pre vás.

exterier-zony-slnecnice

1-izbové byty v Zóne Mesto

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite, kde si po aktívnom dni môžete dobre oddýchnuť a zároveň chcete bývať dynamicky? Slnečnice - Zóna Mesto je ideálna pre ľudí, ktorí vedia spomaliť, a pritom si chcú užívať všetky benefity bývania v hlavnom meste – mať všade na skok a všetko poruke.

Pozrite si jednoizbové byty, ktoré sú zariadené v nadčasovom dizajne a majú balkón alebo terasu. Bývajte komfortne a moderne v Zóne Mesto.

 

Výhody bývania v štvrti Slnečnice

Najvyššia kvalita bývania v so štýlovou architektúrou
Parkovacie miesta a bezpečné cesty s nízkou frekvenciou premávky
Nízke náklady a ekologické bývanie vďaka nízkoenergetickému riešeniu stavieb
Ulice plné zelene, bytové domy citlivo vzdialené od seba
Výborná dostupnosť. Rýchlo do centra aj na diaľnicu
Detské ihriská, športoviská a parky priamo v zóne

 
 

Štandardný postup pri kúpe 1-izbového bytu

1
Podpíšete zmluvu o uzavretí budúcej zmluvy o prevode vlastníctva bytu
2
Uhradíte 1. splátku kúpnej ceny vo výške 20 % z kúpnej ceny do 10 dní od podpisu
3
Uhradíte zvyšných 80 % z kúpnej ceny po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia
 
4
Podpíšete zmluvu o prevode vlastníctva bytu
5
Prevezmete si váš nový byt


Ako jediní na trhu vám prinášame špeciálne finančné produkty od Žltého melónu. Využite aj výhodné podmienky financovania vášho budúceho jednoizbového bytu.

 

Dohodnite si obhliadku vášho nového bytu

Zaujala vás ponuka našich jednoizbových bytov na predaj? Vyplňte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee