Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

2015: ROK V SLNEČNICIACH

Rok 2015 bol v Slnečniciach rušný. Nielen, čo sa týka postupu stavebných prác, ale aj susedského života.

Začiatkom apríla sme získali stavebné povolenie na viladomy S7, S8 a S9 v druhej etape. Prvá z „dvojičiek“ viladomov (S7) by mala byť dokončená už koncom tohto roku, zvyšné dve v zhruba 3-mesačných odstupoch.

V máji sme usporiadali Deň otvorených dverí, počas ktorého sme návštevníkov vozili po Slnečniciach vláčikom a rozdávali sme im čerstvo vytlačený časopis Lepšia štvrť o bývaní v Slnečniciach. Viac ako 350 z vás si bolo pozrieť náš nový vzorový byt v bytovom dome S5.

V septembri sme získali stavebné povolenie na bytový dom A1 v zóne Mesto a pustili sme sa do výstavby. Viac ako polovica bytov z celkového počtu 348 je už v tejto chvíli predaná. Noví obyvatelia sa môžu tešiť aj na nákupy v blízkom retail parku, oddych v zeleni vnútroblokov a v priľahlom parku.

Obyvatelia prvej etapy Slnečníc sa mohli lepšie spoznať a zoznámiť s budúcimi susedmi v septembri na koncerte Korben Dallas, ktorý sa konal priamo na ihrisku medzi rodinnými domami a viladomami.

Tí, ktorí si vybrali bývanie v bytových domoch S4, S5 a S6 v druhej etape, sa už pomaly pripravujú na sťahovanie. Domy boli koncom roka úspešne skolaudované a odovzdané novým majiteľom budú v najbližších mesiacoch. Druhá etapa tak konečne ožije.

Na jeseň sa pre najmenších obyvateľov otvorili brány jasličiek. Zároveň sme oznámili príchod Potravín Malina, ktoré otvoria prevádzku v bytovom dome S4. Rozšírili sa aj možnosti športovania v okolí Slnečníc, otvorením jedinečného snowboardového a lyžiarskeho freestyle centra Line36, ktoré funguje celoročne.

V októbri vyhrali Slnečnice večeru od spoločnosti Ikea pre všetkých obyvateľov. Vo vyhrievanom stane pri ihrisku sa ich zišlo až 133, vychutnali si spolu švédske špeciality a utužili susedské vzťahy.

Susedské stretnutia sme pre rok 2015 uzavreli v decembri návštevou Mikuláša. V predajnom mieste sa spievalo a recitovalo, deťom sa rozdávali balíčky a rodičom vianočný punč.

Tešíme sa na rok 2016 a všetko, čo Slnečniciam prinesie. 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee