Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

2016: Rok v Slnečniciach

Rok 2016 bol pre Slnečnice plný noviniek.

Predajné miesto privítalo doteraz najviac záujemcov o bývanie v lepšej štvrti a mnohí z nich už dnes čakajú na dokončenie a odovzdanie ich nových bytov.

Začiatkom roka začala ožívať 2. etapa zóny Viladomy. Noví susedia sa postupne sťahovali do svojich bytov, ožilo detské ihrisko a po príchode teplejších dní aj fontána vo vnútrobloku.

Na jar sme vás pozvali na prehliadku vzorového bytu prostredníctvom 360-stupňového videa a tiež virtuálnej prehliadky. Podobne sa dá poprechádzať aj našim predajným miestom. O niekoľko dní neskôr dostal vzorový byt aj zaujímavú návštevu – redakciu mesačníka Môj dom. Článok v aprílovom čísle ukázal, ako sa dá dvojizbový byt zariadiť veľmi pekne aj pri skromnejšom rozpočte.

V posledný marcový deň sme spustili dlho pripravovaný nový web Slnečníc. Odvtedy ho navštívilo takmer 140 tisíc jedinečných užívateľov.

V apríli sme zahájili predaj bytového domu A2 v zóne Mesto. Z 348 bytov je dnes voľných už len 100. Naraz s bytovým domom A2 pribudol do ponuky aj dom S10, ktorý uzatvára 2. etapu Viladomov. Zo 117 bytov dnes ostalo voľných už len posledných 8.

Kaviareň Local bistro & bar otvorila svoju prevádzku v apríli a odvtedy sa stala obľúbeným miestom pre posedenia pri káve alebo víne. O pár mesiacov ju nasledovala reštaurácia Peter´s Restaurant & wine bar, ktorá si získala verných zákazníkov nielen v Slnečniciach.

Deň detí sme oslávili vo veľkom, so všetkým čo k poriadnej detskej zábave patrí – trampolínami, divadielkom a šikovnými dievčatami, ktoré sa pri maľovaní na tvár ani na chvíľku nezastavili.

V lete sme sa pustili do práce na vynovenom materiále pre klientov, ktorí sa pre bývanie v Slnečniciach ešte len rozhodujú. Priniesli sme nový časopis Lepšia štvrť, ktorý obsahuje všetky informácie o živote v Slnečniciach.

V júli sme si spoločne s obyvateľmi zašportovali. Skúšali sme beh aj crossfit, ale najväčší ohlas mala lekcia jogy na tráve vo vnútrobloku. V jej cvičení sa susedia rozhodli pokračovať pravidelne, pokým im to umožnilo počasie. Už aby sa opäť oteplilo...

Jeseň bola produktívna predovšetkým v oblasti predaja. V septembri sme pridali do ponuky bývania ďalších 360 bytov v zóne Mesto, v bytovom dome A3. Október zas priniesol spustenie predaja tretej etapy zóny Viladomy.

Na jeseň sme vám prostredníctvom videí predstavili troch obyvateľov Slnečníc a postupne sme na novom Instagramovom profile začali predstavovať stále ďalších. Je skvelé vidieť, koľko zaujímavých ľudí našlo svoj domov práve v Slnečniciach.

Koniec roka sa niesol v duchu zábavy pre najmladších zo susedov. Najskôr to bola halloweenska párty v maskách a potom návšteva Mikuláša. V oboch prípadoch sme vyskúšali kapacitné limity reštaurácie Peter´s.

Darilo sa nám aj vo výstavbe. Začiatkom decembra sme dostali kolaudačné rozhodnutie pre bytové domy S7 a S8. V prípade domu S8 sme o kolaudáciu stihli požiadať v predstihu niekoľkých mesiacov a harmonogram výstavby sme predbehli aj pri dome S9.

No a na záver, nesmieme zabudnúť ani na otvorenie dlho očakávaných potravín PePi, ktoré majitelia stihli ešte pred Vianocami.

V roku 2017 nás v oblasti výstavby čaká veľa práce. Dokončíme bytové domy v 2. etape zóny Viladomy a postupne ich odovzdáme novým majiteľom. Dokončenia sa dočká aj dom A1 v zóne Mesto a pustíme sa do výstavby 3. etapa zóny Viladomy. Na jeseň by sme tiež radi otvorili nákupnú zónu Slnečnice Market, ktorá vyrastá v zóne Mesto. Môžete sa tešiť na nákupy v Bille, 101 Drogerie, Super ZOO alebo Planeo Elektro. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee