Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

​CRESCO GROUP rozširuje svoje aktivity v Česku

Developer Slnečníc, spoločnosť CRESCO GROUP, ktorá je najväčším rezidenčným developerom na Slovensku, rozširuje svoje aktivity aj v susedných krajinách. Do portfólia prvej zahraničnej pobočky spoločnosti CRESCO REAL ESTATE v Prahe pribudli v tomto roku ďalšie dva zaujímavé projekty.
 
Pražská pobočka sa zameriava na komerčné a rezidenčné projekty. Počas jej pomerne krátkeho fungovania už spustila prípravu troch zaujímavých projektov.
 
Prvým projektom českého CRESCO REAL ESTATE je rekonštrukcia bývalej továrne TESLA v Prahe- Holešoviciach na administratívnu budovu s výmerou približne 10-tisíc m2. Po modernizácii vznikne v budove aj zaujímavý coworkingový priestor pre IT pracovníkov. V areáli CRESCO REAL ESTATE Praha postupne vybuduje aj vyše 300 bytov stredného a vyššieho štandardu na celkovej ploche 35-tisíc m2.
 
Ďalšími projektmi českej dcéry v Prahe je nedávna akvizícia dvoch administratívnych budov – Paramount a Metropolitan. Budovy sa nachádzajú tiež v Holešoviciach a ich celková prenajímateľná plocha je 11 500  m2. Budovy budú zmodernizované na atraktívne kancelárske priestory. Holešovice sú živá a strategicky dôležitá lokalita v Prahe, ktorá sa stále rozrastá a Cresco novými akvizíciami reaguje na požiadavky trhu na inovatívne priestory za dostupné ceny. 
Tesla.JPGParamount.JPGMetropolitan.JPG
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee