Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

 

Vážený investor,
kúpa bytu je bezpochyby bezpečná a konzervatívna forma dlhodobej investície. Navyše je to aj spôsob  ochrany vlastných peňazí pred ich znehodnotením pod vplyvom inflácie. Byty sú spoľahlivou investíciou, ktorá z dlhodobého  hľadiska nestráca na hodnote. Permanentný rast cien bytov za posledné roky sú spolu s historicky najvýhodnejším hypotekárnym financovaním ideálnym predpokladom na investovanie  do nehnuteľnosti práve teraz. Otázkou týchto dní ale je, ako sa tieto trendy budú vyvíjať. Pri zvažovaní investície pamätajte najmä na nasledovné body:
 
PENIAZE NA ÚČTE NEZARÁBAJÚ
Banky dnes na bežných účtoch neplatia majiteľovi žiadne úroky, termínované vklady sú úročené minimálne.  V blízkej budúcnosti sa dokonca môže stať, že banky začnú účtovať negatívne úrokové sadzby na vyššie zostatky na účtoch fyzických osôb tak, ako to už začali aplikovať pri firemných klientoch.
 
MOŽNOSŤ PRENÁJMU A RÝCHLEHO PREDAJA
Byt je možné prenajímať, čiže okrem nárastu (udržania) hodnoty viete zarábať priebežne. Zhodnotenie formou prenájmu je v priemere 5% ročne. Zároveň ide o vcelku likvidnú investíciu, keďže bytov je dlhodobo nedostatok. V porovnaní s inými typmi investovania (napríklad s investovaním do komodít, alebo akciových trhov) je kúpa bytu nepochybne najstabilnejšou formou investície.
 
PONUKA BYTOV V BRATISLAVSKÝCH NOVOSTAVBÁCH JE NÍZKA A CENY DLHODOBO RASTÚ
Tento názor potvrdzuje napríklad aj článok v časopise Forbes. Ponuka bytov je nízka a trend vývoja cien je dlhodobo rastúci. V súčasnej dobe investori zvažujú, ako sa situácia zmení v súvislosti s výskytom COVID 19. Kúpa bytu je, aj v budúcnosti bude dobrou dlhodobou investíciou vhodnou na ochranu vlastných peňazí a aj v prípade stabilizácie, či dočasného zníženia cien je vysoko pravdepodobné, že ceny sa budú z dlhodobého hľadiska konsolidovať a opäť porastú. Na túto tému odporúčame článok v Denníku N.

STABILITA DEVELOPERA
Stabilita obchodného partnera je pri investovaní v týchto časoch veľmi dôležitá. CRESCO REAL ESTATE (developer Slnečníc) je dlhodobo najväčším rezidenčným developerom na Slovensku, ktorý doteraz priniesol na trh 5 540 bytov, kde je väčšina z nich práve v projekte Slnečnice.
 

Kliknutím si vyberte byt v zóne VILADOMY, alebo v zóne MESTO a ochráňte tak svoje investície.

O BÝVANÍ V SLNEČNICIACH
Či už kupujete byt na bývanie, neskorší predaj, alebo na prenájom, svojho zákazníka určite nájdete. Bývanie v Slnečniciach je už niekoľko rokov štandardom výborného bývania s bohatou občianskou vybavenosťou, ako je napríklad obchodné centrum Slnečnice Market, gastrozóna, škôlka, jasle, alebo rodinno-športové centrum LEON. V budúcnosti pribudne základná a stredná škola, zelené parky a mnoho iných prevádzok. Dopravná dostupnosť je zabezpečená 2 zastávkami MHD, kde v budúcnosti pribudnú ďalšie, vrátane konečnej zastávky električky. Autom je to do centra 12 minút a dunajská hrádza s cyklotrasou sa nachádza priamo pri Slnečniciach.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee