Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Kontakt

Navštívte nás osobne na našom predajnom mieste

Naše predajné miesto je opäť otvorené a dodržiavame všetky hygienické nariadenia.

Vzhľadom na nové nariadenia vlády sme opätovne otvorili predajné miesto a sme vám plne k dispozícii aj osobne. Nakoľko platí nariadenie maximálne 1 osoba na 15 m2, prosíme, dohodnite si vaše osobné stretnutie vopred.

Ak preferujete komunikáciu online, naďalej sa na nás môžete obrátiť emailom, telefonicky alebo cez video hovor prostredníctvom vašej obľúbenej platformy - Zoom, Microsoft Teams, Whatsapp alebo Skype.

Navštívte nás alebo sa s nami spojte, ako vám to vyhovuje.

 

Pozrieť virtuálnu prehliadku

Kontaktujte nás

Zanechajte nám váš kontakt a my sa vám ozveme do 24h. Obchodný zástupca bude pripravený odpovedať na vaše otázky, poprípade si dohodnúť stretnutie.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

CRESCO REAL ESTATE a. s.

Sídlo

CRESCO REAL ESTATE a. s.
Poštová 3
811 06 Bratislava

 

Poštová adresa

CRESCO REAL ESTATE a. s.
Poštová 3
811 06 Bratislava

Naši predajcovia

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee