Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZónaMesto

 

 

Oplatí sa teraz invesťovat do bývania?

Všetko o cenách bytov a vývoji realitného trhu. 

 

 

pohlad na bytovy dom v zone mesto

V ZÓNE MESTO PRICHÁDZA DO PREDAJA NOVÁ
POPKULTÚRA BÝVANIA

Vstúpili sme do ďalšej etapy a opäť prinášame niečo nové. Bytové domy T1, T2 a T3 pod značkou SLNEČNICE POP sa odlišujú od doterajšej zástavby Zóny Mesto architektúrou a tiež lokalitou - sú umiestnené na druhej strane Slnečníc, priamo pri plánovanej električkovej trati.

Spolu s električkovou traťou má mesto vybudovať aj cyklotrasu, na ktorú sa v budúcnosti napojí cyklochodník vedúci naprieč celými Slnečnicami. Obyvatelia sa tak bezpečne prepravia na bicykli zo Zóny Viladomy cez Zónu Mesto až do centra Bratislavy. Výbornú dopravnú dostupnosť autom priamo z Panónskej cesty a autobusom z blízkej konečnej zastávky Vyšehradská tak doplní cyklotrasa aj električková trať, ktorú hlavné mesto plánuje dokončiť v roku 2023.

Pokiaľ hľadáte bývanie pre seba alebo svoju rodinu, svoj domov si môžete založiť práve tu. Ako opisuje etapu Slnečnice POP riaditeľ predaja CRESCO REAL ESTATE, Michal Pauer: „Zaujímavá bude určite aj pre nezávislých profesionálov ako sú architekti či dizajnéri, ktorí si priestor radi prispôsobia podľa seba.“ 

Pri bytových domoch Slnečnice POP vznikne v budúcnosti s ďalšou výstavbou park, ako aj pešia promenáda, ktorá sa plynulo napojí na bulvár až po nákupné centrum Slnečnice Market.

Zistite viac o novej POPkultúre bývania prečítajte si podrobnosti v článku, prezrite si galériu, či prejdite priamo na ponuku bytov.

Virtuálna prehliadka
Prejdite sa po vzorových bytoch v Slnečniciach

Zóna mesto

Výnimočná štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou.

Mestský charakter bytov v prostredí neďaleko lužných lesov je ideálny pre moderných ľudí, ktorí vedia spomaliť, ale chcú si užívať aj benefity veľkomesta. Rovnováhu medzi pokojným a mestským životom nájdete práve tu.

V ponuke sú byty od 1-izbových až po 4-izbové, v rôznych veľkostiach a dispozíciách. Ku každému bytu patrí balkón alebo terasa.

Prvý bytový dom A1 odovzdávame novým majiteľom v marci 2018.

 

Výhody pre dobrý život v zóne mesto

Vysoká kvalita bývania. Ku každému bytu navyše patrí balkón alebo terasa
Výborné napojenie na diaľnicu v smere na Brno, Viedeň, Budapešť či Trnavu
Množstvo obchodov a služieb kúsok od vášho bytu
Prostredie plné zelene. Vnútrobloky, parky, aleje a plochy na oddych a relax
Rýchly prístup do centra mesta. Autom do 10 minút a s MHD len o čosi dlhšie
Detské ihriská a priestory na šport priamo v obytnej zóne
Zostáva
8
Jednoizbových bytov
Zostáva
43
Dvojizbových bytov
Zostáva
24
Trojizbových bytov
Zostáva
5
Štvorizbových bytov
Zostáva
40
Bytov v Zóne Viladomy

Dohodnite si obhliadku vášho nového bytu

Zaujala vás ponuka našich bytov? Vyplňte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee