Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Nový park v Slnečniciach poteší športovcov aj milovníkov grilovania


Od 1. júla tohto roka sme v zóne Viladomy sprístupnili pre obyvateľov Slnečníc moderný centrálny park. Veľkorysý priestor na relax má rozlohu 20 tenisových kurtov. Architekti zo štúdia Labak v spolupráci s ateliérom Compass pri návrhu parku mysleli na milovníkov športovania, rodiny s deťmi, majiteľov psíkov aj vyznávačov letných grilovačiek.

V zelenom parku sú na ploche 14-tisíc m2 príjemné miesta na oddych ako pikniková lúčka či komunitná grilovacia zóna s dvomi grilmi, ktorú má v zodpovednosti správca. Majitelia psíkov môžu svojich miláčikov voľne pustiť v bezpečnom oplotenom výbehu s trávou a kríkmi.


Na svoje si prídu v parku najmä športovci – pre fanúšikov posilňovania je k dispozícii profesionálne outdoorové fitko vytvorené v spolupráci so spoločnosťou Octago. Multifunkčné ihrisko zas uspokojí nadšencov basketbalu, futbalu aj ďalších loptových športov.Veríme, že centrálny park v zóne Viladomy prinesie každému obyvateľovi to, čo hľadá - či už príjemné miesto na oddych pre seba alebo celú rodinu, športové vybláznenie sa alebo obľúbené letné grilovačky s priateľmi a susedmi.  
 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee