Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Plnochutné potraviny YEME prichádzajú do Slnečníc. Čoskoro ich nájdete len pár krokov od vášho domova

Len si predstavte - mať na raňajky teplé rožky upečené priamo v pekárni predajne, voňavé a chrumkavé, ktoré si môžete takmer z plechov zobrať domov, má svoje čaro. Na týchto detailoch to celé stojí...

Zdravé, lokálne, zrozumiteľné a dostupné jedlá sú trend, ktorý koronadoba ešte viac zvýraznila. A plnochutné potraviny budete mať najnovšie aj pár krokov od vášho domova. Sieť Yeme, ktorá sa rozširuje len o jednu predajňu ročne, otvorí koncom budúceho roka svoju prevádzku v zóne Viladomy, v etape UNIQ Slnečnice.


Čo si vychutnáte v novej predajni YEME?

  • FARMÁRSKE POTRAVINY – od lokálnych remeselných výrobcov potravín a ekologických pestovateľov a chovateľov.
 
  • YEME PRODUKTY – vlastné pekárenské, cukrárenské, lahôdkové i mäsové výrobky. Tvoria približne tretinu ponuky.
 
  • REMESELNÁ PEKÁREŇ - koncept remeselnej pekárne YEME bude rovnako autentický ako vo všetkých predajniach. Vyrábať a piecť budú priamo v predajni kváskové chleby, slané a sladké pečivo. Tak ako inde, proces výroby budete môcť sledovať v otvorenej pekárni.
 
  • BIOPRODUKTY - na mnohých bioproduktoch môžete v YEME nájsť aj označenie DEMETER, čo je ešte prísnejšia certifikácia než bio. Je to značka pre produkty z biodynamického poľnohospodárstva. Nielenže vylučuje použitie syntetických hnojív a chemických prípravkov, ale tiež vyžaduje veľmi špecifické opatrenia na posilnenie procesov v pôde.
 
  • SLOW FOOD - hnutie Slow Food presadzuje miestne produkty, domáce odrody plodín, ktoré zachovávajú dedičstvo gastronómie. V našich predajniach nájdete napríklad slovenské bio produkty z mangalice z Ekofarmy Róberta Góru zo Salky - slovenský unikát.
 
  • AUTENTICKÉ POTRAVINY (D.O.C) - kvalitné autentické potraviny z celého sveta známe pod značkou D.O.C. (chránené označenie pôvodu). Spolupracujeme s tými, ktorí sa angažujú v ochrane kultúry a zachovaní miestnych kulinárskych tradícií, tými, ktorí oživujú záujem o pôvod jedla, jeho chuť.
 
  • BISTRO A FRESH BAR – súčasťou predajne v Slnečniciach bude aj exteriérové posedenie na terase kúsok od hrádze, kde sa okrem zákazníkov počas bežných nákupov stretnú aj rodiny, jednotlivci či športovci za účelom dočerpania energie v našom Bistre či Fresh bare.
 

Prečo si značka YEME vybrala Slnečnice a čo všetko ponúkne nová predajňa si prečítate v exkluzívnom rozhovore s majiteľom reťazca Petrom Varmužom.
 

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee