Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

​Predstavujeme vám obyvateľov Slnečníc

V novej reklamnej kampani Slnečníc sme nechali za nás hovoriť našich obyvateľov. Veď kto vie lepšie zhodnotiť bývanie v Slnečniciach, ako oni?  Práve títo obyvatelia sú pre Slnečnice tým najdôležitejším zdrojom recenzií pre potenciálnych klientov.
 

Aké je bývanie v štvrti Slnečnice: Recenzie a skúsenosti obyvateľov

Zuzka Ostrihoňová zo Slnečníc

Má cestovateľského ducha a po rokoch strávených v zahraničí, kedy pracovala pre rôzne cestovné kancelárie, našla svoj domov práve v Slnečniciach. Cestovaním žije aj naďalej, má vlastnú cestovnú kanceláriu CK Túlavé topánky. Lásku k ďalekým krajinám vidieť aj na jej domove, ktorý je plný fotografií z ciest, bedekrov a magnetiek zo všetkých kútov sveta. Zuzka na bývaní v Slnečniciach oceňuje hlavne veľa slnka, ktoré si užíva na svojom balkóne plnom hortenzií. Pochvaľuje si aj parkovacie miesto v garáži, vďaka ktorému nemusí v zime bojovať so snehom a ľadom na kapote :)
 
 

Rebeka Dostálková zo Slnečníc

Už od malička žije módou a táto záľuba sa stala aj jej prvým povolaním. Na jej blogu Fresshion.com nájdete kopu krásnych fotiek originálnych outfitov, ale Rebekinej pozornosti neuniknú ani kozmetické novinky a sem tam za vás vyskúša aj recepty na sladké maškrty. Všetko krásne farebné a dokonale odfotené. Ocenila to aj porota v súťaži Bloger roka, ktorá Rebeke udelila prvé miesto v kategórii Móda. V Slnečniciach býva s priateľom, veľa času trávia na balkóne a spoločne si užívajú všadeprítomnú dovolenkovú atmosféru. Naplno využívajú aj blízku hrádzu, na ktorú chodí Rebeka prevetrať svoj ružový bicykel. Pri práci na blogu oceňuje aj byt plný svetla, vďaka čomu jej slúži aj ako fotoateliér.
 
 

Peter Beronský zo Slnečníc

Vie čo je dobré jedlo a rád vám ho pripraví v reštaurácii v Slnečniciach, ktorá nesie jeho meno. Peťo najskôr hľadal domov pre svoju, teraz už štvorčlennú, rodinku. Jeho predstavy naplnil strešný byt v Slnečniciach, ktorý má terasy s výhľadom na dve strany. Neskôr ho zlákal aj komerčný priestor na prízemí, ktorý sa stal naplnením jeho sna a vlastnej reštaurácii. Slnečnice sú nakoniec nielen jeho domovom ale aj pracoviskom a susedia sú nielen jeho zákazníkmi ale už aj priateľmi. Okrem toho nedá dopustiť na lokalitu Slnečníc, ktorá je na skok do mesta ale pritom poskytuje pokojné prostredie pre život jeho rodiny.
 

 

 
Obyvateľom Slnečníc v rámci kampane ďakujeme za ich recenzie. Nájdite si aj vy svoje vysnívané bývanie. Každý byt v Slnečniciach je nadštandardný, pretože nám záleží na tom, aby ste sa vo svojom domove cítili čo najlepšie. Pozrite si celú ponuku bývania od Slnečníc.
 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee