Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Predstavujeme vám tretiu etapu zóny Viladomy

Spustili sme predaj jednej z posledných etáp v zóne Viladomy. Predstavuje to najlepšie z najlepšieho. Roky zozbieraných skúseností sa odzrkadlili v tom, že tretia etapa je spojením toho najatraktívnejšieho z lokality, architektúry a vonkajších verejných priestorov. Bývanie ponúka všetko, aby ste sa cítili vo svojom domove príjemne - kompaktné byty spolu s priestrannými terasami, balkónmi či predzáhradkami budú miestom pre naozaj komfortný život.
 
Spolu s výstavbou pribudne vo zóne Viladomy zelený park s rozlohou 14 100 m2, súčasťou ktorého bude lúka a ihriská, kde sa budú môcť vyšantiť malé aj veľké deti. Veľkorysý priestor ponúkne tiež výbeh pre psy a kopec, na ktorom si budete môcť oddýchnuť a vychutnať okolité scenérie.
 
Prvé tri bytové domy (S11, S12 a S13) prinášajú 323 bytov, z ktorých je od dnes v predaji 285. Prvé podlažie bytových domov S11 a S12 budú tvoriť obchodné priestory. V bytovom dome S13 to budú byty s predzáhradkami. Strešné byty sa tentokrát nachádzajú na dvoch najvyšších podlažiach bytových domov a ponúkajú množstvo denného svetla a priestranné terasy. Vilové domy sú o niečo menšie ako v predchádzajúcich etapách a rozostupy medzi nimi sú väčšie. Do architektúry sa vrátili paravany, ktoré sú veľmi obľúbeným prvkom z prvej etapy. „Vzhľadom na to, že ide o jednu z posledných etáp viladomov v Slnečniciach, pokúsili sme sa tu aplikovať všetky skúsenosti, ktoré sme za roky práce na Slnečniciach nadobudli a posunúť Slnečnice ešte o kúsok bližšie našim predstavám o ideálnom rezidenčnom projekte,“ hovorí architekt z ateliéru Compass, Juraj Benetin.
 
S výstavbou by sa malo začať v 2. kvartáli budúceho roku a jej ukončenie očakávame v 2. kvartáli roku 2019.
 
Ponuku bytov nájdete v 3D navigátore alebo cenníku.
 
V galérii si môžete pozrieť exteriérové a interiérové vizualizácie novej etapy.
 
 
 
SLN_C3_aerial_dusk.jpgSLN_C3_aerial.jpgSLN_C3_interier-A.jpgSLN_C3_interier-C.jpgSLN_C3_interier-D.jpgSLN_C3_interier-B.jpgSLN_C3_interier-A-garden.jpgSLN_C3_garden.jpgSLN_C3_playground.jpgSLN_C3_road.jpgSLN_C3_theatre.jpgSLN_C3_parter.jpgSLN_C3_futbal.jpgSLN_C3_S13_dusk.jpgSLN_C3_S12_terrace.jpgSLN_C3_S13.jpg
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee