Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

​Rande s realitou: Najkvalitnejšie verejné priestory na Slovensku

Dva dni po sviatku Sv. Valentína sa v Slnečniciach odohralo jedno dôležité rande. Redakcia Trend Reality spolu so stavebnými odborníkmi prišla ohodnotiť kvalitu bytových domov S7 a S8 v rámci obľúbenej rubriky Rande s realitou. V nej odborným a prísnym okom posudzujú zrealizované novostavby. Výsledok ich hodnotenia vyšiel dnes na portáli. Môžete si ho prečítať v dvoch článkoch:
 
Prvý je hodnotením redakcie – Petržalské Slnečnice dostali potrebné svetlo
A druhý článok je pohľadom stavebného odborníka – Viladomy v Slnečniciach zasvietili aj v hmle

Slnečnice si vyslúžili pochvalu od oboch strán, mimoriadne nás potešili hlavne tieto hodnotenia:

"Architekti z ateliéru Compass s developerom sa od začiatku snažia tvoriť prostredie na bývanie. Práve úprava verejných a polosúkromných priestorov je najsilnejšou stránkou projektu a patrí medzi najkvalitnejšie na Slovensku, aj vzhľadom na rozsah."

"Iný typ domu umožnil svetlejšie a vzdušnejšie chodby a schodiská, mierne väčšie byty aj veľkorysejšiu úpravu priestorov medzi objektmi. Tieto rozdiely dojem zlepšili a umocnil ho samotný fakt ucelenejšej dokončenej štvrte s fungujúcimi prvými obchodmi, službami a gastrom."

"Veľmi nás zaujalo nápadité riešenie hlavného vstupu do jedného z objektov. Vstupné schodisko do dvoch strán môže slúžiť aj na pohodlné sedenie či osadenie kvetináčov pre kvety a pod."

"Povrchové úpravy v bytoch sú zrealizované v dobrej kvalite, omietky sú zvislé, rovné a hlavne pravouhlé. Obklady a dlažby pekne uložené, parkety tiež sú na rovnom podklade a neplávajú."

"Medzi objektmi sa myslelo na relax, je tu veľa zelene, nezabudlo sa na ihriská pre deti a okrem iného začína už fungovať drobná občianska vybavenosť v rámci predchádzajúcej etapy (obchodíky, kaviarne, reštaurácie, ambulancie lekárov)."

Redakcii Trendu aj tímu stavebných odborníkov ďakujeme na návštevu a pozitívne hodnotenie.
 
 
 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee