Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Spustili sme odovzdávanie prvej časti tretej etapy vo Viladomoch

Dnes sme začali naplno odovzdávať byty novým majiteľom v jednej z najatraktívnejších etáp v zóne Viladomy.

Tretia etapa predstavuje jednu z posledných a zároveň najkrajších v projekte Slnečnice. Roky zozbieraných skúseností sa odzrkadlili v tom, že tretia etapa je spojením toho najlepšieho z lokality, architektúry a vonkajších verejných priestorov. Prvá časť tejto etapy (bytové domy S11, S12 a S13) priniesla 323 bytov, ktoré sú skolaudované a pripravené pre svojich majiteľov.

Rovnako ako ostatné etapy v zóne Viladomy, aj tretia etapa pochádza z dielne renomovaného architektonického štúdia COMPASS architekti. Tretia etapa ponúka príjemné bývanie v bytoch s priestrannými terasami, balkónmi či predzáhradkami.

Prvé podlažie bytových domov S11 a S12 tvoria obchodné priestory. V bytovom dome S13 sa nachádzajú byty s predzáhradkami. Strešné byty sú tentokrát umiestnené na dvoch najvyšších podlažiach bytových domov a ponúkajú množstvo denného svetla a priestranné terasy. Vilové domy sú o niečo menšie ako v predchádzajúcich etapách a rozostupy medzi nimi sú väčšie. Do architektúry sa vrátili posuvné paravany, ktoré sú veľmi obľúbeným prvkom z prvej etapy.

Spolu s treťou etapou sme začali tiež výstavbu zeleného parku. Jeho prvú časť sprístupnime už v priebehu júna tohto roka a naši obyvatelia tam nájdu detské ihrisko, trávnatú pobytovú plochu určenú na šport či oddych a zelenú vyhliadkovú vyvýšeninu, tzv. zikkurat.

Aktuálne je stavebne dokončená aj druhá časť tretej etapy Viladomov (S14-S15), ktorá prináša 174 bytov a prví majitelia by sa mali začať sťahovať v 1. kvartáli 2021. S touto etapou sa postupne dobudováva aj druhá, väčšia časť spomínaného parku, ktorá by mala byť sprístupnená na jar 2021. Obyvatelia si tu budú môcť vychutnať športovú a rekreačnú vybavenosť v podobe multifunkčného športového ihriska s hracími čiarami primárne určenými na futbal, volejbal či basketbal, ďalej workout zóny, plochy určené na komunitné aktivity či posedenie pre fanúšikov zápasov a pribudne tiež moderný výbeh pre psov.
 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee