Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Už túto nedeľu: uzávierka cesty v blízkosti Slnečníc

Túto nedeľu (7. mája 2017) sa v Bratislave uskutoční 4. ročník celosvetového charitatívneho bežeckého podujatia Wings for Life World Run. Na štarte sa očakáva okolo 3500 bežcov z celej Európy a trasa behu povedie aj v blízkosti Slnečníc – po Panónskej ceste a cez kruhový objazd smerom na hrádzu. V súvislosti s tým bude v čase od 13:15 do 14:40 obmedzená prejazdnosť Panónskej cesty a uzatvorený bude aj kruhový objazd zo všetkých smerov. Na prístup z centra a do centra mesta bude možné použiť obchvat.
 

Podrobnejšie informácie o behu a dopravných obmedzeniach s ním spojených nájdete na stránke Wings for Life. Všetky dopravné obmedzenia si môžete pozrieť aj zaznačené na mape. Všetky informácie o presmerovaných linkách MHD nájdete na www.dpb.sk. Počas podujatia bude fungovať aj non-stop linka - 0904 404 638, na ktorú sa môžete obrátiť v prípade záujmu o informácie o priebehu podujatia.

Organizátori behu prosia obyvateľov a návštevníkov Slnečníc o strpenie dočasných obmedzení. Beží sa pre dobrú vec – všetky príspevky putujú na výskum poranení miechy.

Zdroj fotografie: http://www.wingsforlifeworldrun.com


 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee