Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Lokalita bývania

Na pravom brehu Dunaja vyrastá výnimočné miesto na bývanie. Rozprestierali sa tu rozľahlé slnečnicové polia a práve tie dali projektu Slnečnice jeho meno.

Ak hľadáte bývanie v tichej prírodnej lokalite, ale zároveň chcete zostať v kontakte s mestom, príďte sa pozrieť do Slnečníc. Viladomy vyrastajú pri križovatke ciest Panónska a Dolnozemská v smere na Jarovce, Rusovce, Čunovo a Rajku. Neďaleko lužných lesov, mŕtvych ramien Dunaja plných života a obľúbených jazier. Tu – v okolí novej Azúrovej ulice – môžete nájsť všetko, čo hľadáte.

Pokojné miesto a bezpečný priestor na život celej rodiny
Lužné lesy, jazerá a dunajská hrádza v tesnej blízkosti
Detské ihriská, športoviská a parky priamo v zóne
 
Kompletná občianska vybavenosť v dosahu
Menej ako 10 minút do centra a prístup na diaľnicu
Parkovacie miesta a bezpečné cesty s malou premávkou

Všade blízko

Vďaka výnimočnej polohe Slnečníc sa pohodlne a rýchlo dostanete všade, kam potrebujete.
A je jedno, či použijete auto, MHD alebo bicykel.

Auto

V blízkosti je priame napojenie na diaľnice D2 a D4. To vám umožní pohodlne sa napojiť na cestu do Maďarska, Rakúska alebo Českej republiky. Navyše už o niekoľko rokov sa otvorí diaľnica D4 s nultým obchvatom Bratislavy. Dostanete sa naň pohodlne a najmä – vyhnete sa dopravným zápcham. A hluku sa neobávajte, nultý obchvat bude dostatočne ďaleko. Vplyv obchvatu pocítite iba tak, že v uliciach Bratislavy bude menej áut.

MHD

Už dnes existujú priamo v Slnečniciach dve autobusové zastávky MHD. Jedna sa nachádza v Zóne Viladomy, pri ceste v smere na Rusovce. Jazdia sem autobusy 90, 91, 191, 801 a N91. Druhá zastávka sa volá Jasovská a nachádza sa na Panónskej ceste. Tu vám zastavia autobusy 90, 91, 98, 191, N91 a N93. Výbornou vyhliadkou do budúcnosti je petržalská rýchloelektrička. Bude tu mať svoju prvú aj konečnú zastávku – a vy s ňou budete mať najrýchlejšie a najbezpečnejšie spojenie s centrom mesta.

Cyklisti a korčuliari

Cyklistické cesty sa už stali neodmysliteľnou súčasťou Petržalky. Blízkosť cyklochodníkov a hrádza pri Dunaji sú príjemný bonus.

Dohodnite si obhliadku vášho nového bytu

Zaujala vás ponuka našich bytov? Vyplňte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee