Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Vitajte na novom webe Slnečníc

V posledný marcový deň sme spustili novú webstránku Slnečníc. Nový web je krajší, prehľadnejší a modernejší po stránke dizajnu aj technológií. Okrem toho sme pre vás vytvorili niekoľko nových nástrojov a funkcií:
 
  • Živý streaming z výstavby – vieme ako veľmi vás zaujíma postup stavebných prác a fotografie z výstavby, preto sme sa rozhodli, že vám umožníme sledovať ju v reálnom čase. Vo fotogalériách jednotlivých zón (Viladomy aj Mesto) sa môžete kedykoľvek pozrieť, čo sa aktuálne deje na vašom poschodí.  
  • Porovnávač bytov – vybrať si ten najlepší byt z ponuky nie je jednoduché. Aby sme vám tento proces uľahčili, vytvorili sme porovnávač, v ktorom si môžete prehľadne porovnať parametre až 5 bytov naraz. Byt do porovnávača môžete pridať z cenníka (zoznamu), z detailu bytu alebo kliknutím na veľké + priamo v porovnávači. Výber porovnaných bytov si môžete odoslať e-mailom a kedykoľvek sa k nemu vrátiť.
  • Interaktívne vizualizácie – na úvodnej stránke si môžete pozrieť, ako ďaleko sú Slnečnice od dôležitých bodov ako sú úrady, školy alebo obchody a na podstránkach jednotlivých zón nájdete mapku dôležitých bodov priamo v zóne. Na nových vizualizáciách sme si dali naozaj záležať, pomáhali nám s nimi aj drony :)
  • Inteligentné filtre – práca so zoznamami bytov, parkovacích miest a kobiek je odteraz oveľa pohodlnejšia. V jednotlivých filtroch si môžete naraz vybrať aj viac možností. Ak vás napríklad zaujímajú troj- a štvorizbové byty s terasou, s termínom dokončenia v budúcom roku, ale nechcete aby boli na prvom alebo druhom poschodí, všetko si môžete zadefinovať vo filtroch naraz.
  • Katalógy štandardov si môžete stiahnuť v časti Prevedenie. Do tejto časti postupne pribudnú aj ďalšie katalógy štandardov, ktoré pripravujeme – pre bytový dom A2 v zóne Mesto a neskôr aj pre dom S10 v zóne Viladomy.
  • Ak vás zaujíma podnikanie v Slnečniciach, možno vás poteší samostatný 3D navigátor pre obchodné priestory.
 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee