Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.
pohlad na obchodne priestory v stvrti slnecnice

Moderné obchodné Priestory v Bratislave

Ponuka obchodných priestorov v štvrti Slnečnice, Petržalka

Chcete rozbehnúť svoje podnikanie? Pozrite si obchodné priestory na prenájom alebo kúpu v štvrti Slnečnice v bratislavskej Petržalke. Prečo práve tu? Pretože tu vyrastá nová štvrť, v ktorej bude bývať do roku 2030 viac ako 21 000 obyvateľov. Tí všetci môžu byť vaši zákazníci. 

Slnečnice ponúkajú nebytové priestory s výmerami od 29 m2 a s výbornými priestorovými riešeniami. Variabilne ich môžete meniť podľa vašich potrieb a vzájomne spájať tak, aby úplne vyhovovali vášmu zámeru. Rozbehnite váš biznis – zriaďte si prevádzku v komerčných priestoroch Slnečnice.

pohlad na obchodne priestory v slnecniciach
 
 

Výhody pre úspešné
podnikanie v slnečniciach

 
NOVÁ MODERNÁ ŠTVRŤ MESTA SO STRATEGICKOU LOKALITOU
OBCHODNÉ PRIESTORY V PRÍJEMNOM A ATRAKTÍVNOM PROSTREDÍ
VYNIKAJÚCA DOSTUPNOSŤ AUTOM AJ MHD, BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE PRE VAŠICH ZÁKAZNÍKOV
ŠTÝLOVÁ ARCHITEKTÚRA NEBYTOVÝCH PRIESTOROV, FLEXIBILNÉ MOŽNOSTI UPRAVENIA INTERIÉROV PODĽA VAŠICH POTRIEB A PREDSTÁV
VEĽKÉ MNOŽSTVO ZÁKAZNÍKOV, 1256 DOMÁCNOSTÍ LEN V SLNEČNICIACH UŽ DO KONCA ROKA 2017
KONKURENČNÁ VÝHODA LOKALITY SLNEČNÍC PRE VŠETKY TYPY MALÝCH AJ VEĽKÝCH PREVÁDZOK

Kúpna sila Slnečníc a okolia

Slnečnice
9 000 obyvateľov
(po dokončení výstavby)
Petržalka
105 000 obyvateľov
Jarovce
2 000 obyvateľov
 
Rusovce
3 600 obyvateľov
Čunovo
1 300 obyvateľov
Rajka
2 600 obyvateľov

Pridajte sa k našim spokojným nájomcom

 
 

MUDr. Martin Jakubek
Primár Dent32

Pre modernú dentálnu kliniku akou je Dent32, sú Slnečnice skvelým miestom pre poskytovanie špičkovej starostlivosti svojim klientom. Výborná poloha - ľahko a rýchlo nás nájdete, bezbariérový prístup - u nás máme otvorené dvere pre všetkých a kvalitná architektúra zasadená v príjemnom prostredí sú dôvody prečo tu radi pracujeme my a prečo nás naši klienti vždy radi navštívia.

Gabriela Mattošová, MBA
Konateľ, Bystrá škôlka

Z môjho pohľadu, ako podnikateľa a nájomcu obchodných priestorov v Slnečniciach môžem povedať, že vidím značnú perspektívu podnikania v danej lokalite vzhľadom na plánovanú rozlohu daného projektu a tým očakávaný značný nárast obyvateľov - pre nás podnikateľov potencionálnych klientov;). Lokalita sama o sebe je lukratívna v tom, že logistika smerom do mesta aj z mesta je bezproblémová čo je pre mňa dôležité najmä z pohľadu time manažmentu. Keďže sa jedná o novovznikajúcu štvrť na konci Petržalky, nadpolovičné percento obyvateľov budú tvoriť rodiny s deťmi, kde produktov a služieb pre daný segment nikdy nie je dosť!

Štefan Szabo
Konateľ, Potraviny PePi Slnečnice

Naše rozhodnutie otvoriť prevádzku v projekte Slnečnice ovplyvnilo viacero pozitívnych aspektov, ako napríklad priestory v príjemnom a modernom prostredí, ktoré podľa nášho názoru architektonicky spĺňa požiadavky pre spokojné bývanie a rozvíjajúce sa podnikanie. Rovnako sme pri tomto projekte chceli prispieť k rastúcej občianskej vybavenosti a hlavne ešte vyššej spokojnosti občanov. Zároveň sme radi, že sa nám aj vďaka Slnečniciam darí napredovať a rozvíjať sa v našom podnikaní.

Peter Beronský
Majiteľ, Peter´s restaurant & wine bar

Slnečnice ako nová štvrť boli pre mňa celkom jasné rozhodnutie v podnikaní. Vzhľadom na rozrastajúci sa projekt, vidím veľký potenciál v poskytovaní služieb aj v gastro segmente. Pekný projekt v peknom prostredí a dobrá dostupnosť boli dôvodom, prečo práve reštaurácia v Slnečniciach.

Šimon Horváth
Manažér, LOCAL bistro & bar

Myslím si, že začať s podnikaním v Slnečniciach bolo správne rozhodnutie. Ako najväčšie pozitívum beriem, že sa jedná o nový projekt, ktorý bude ešte dlho napredovať. V bistre som denne, takže vidím na vlastné oči, ako sa táto štvrť rozrastá, ako sa stále ďalší ľudia sťahujú a je to cítiť aj na našej návštevnosti. Local je hlavne o ľuďoch zo Slnečníc, je tu veľmi príjemné spolunažívanie. Naša prvá letná sezóna bola super a už sa nevieme dočkať ďalšej.

Dohodnite si obhliadku nebytových priestorov

Príďte si pozrieť obchodné priestory v štvrti Slnečnice v bratislavskej Petržalke. Vyplňte formulár a radi sa s vami dohodneme na termíne obhliadky.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee