Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

​Nájdite svoj vysnívaný byt pre mladých

Či ste single, alebo mladý pár, na rozbeh vám bude stačiť aj jedno- alebo dvojizbový byt. Dôležitejšia ako počet izieb, je v tejto životnej fáze skôr krátka a bezstarostná cesta do centra mesta a lokalita, v ktorej sa dá užiť si aj aktívny oddych, napríklad na bicykli na hrádzi. A presne toto ponúka zóna Viladomy v Slnečniciach. Jej tretia etapa výstavby vznikne v susedstve veľkého parku, na hrádzu je to odtiaľ na skok a do centra mesta tiež. Jedno- a dvojizbové byty v Slnečniciach sú medzi klientami veľmi obľúbené. Špeciálnu podkategóriu jednoizbových bytov tvoria takzvané 1,5-izbové byty. Sú to byty navrhnuté tak, že nočnú časť je možné zariadením interiéru prakticky oddeliť od dennej, čím vznikne intímnejší priestor na spanie.

Tu je niekoľko tipov na konkrétne byty, ktoré sú dnes ešte k dispozícii.

Každý byt v Slnečniciach má balkón alebo terasu, ale tento byt má balkón skutočne veľký. Jeho výmera je až 11,04 m2. Uvidíte, že v lete na ňom budete tráviť viac času ako v obývačke. Cena bytu je 80.640€, čo pri mesačnej splátke hypotéky predstavuje 278€. Prečo platiť za podnájom, keď môžete investovať do vlastného bývania?
A2-02-10

Alebo sa pozrite na tento byt s výhľadom do zeleného vnútrobloku bez áut. Praktická dispozícia poskytuje všetko, čo mladý človek potrebuje - úložný priestor, kuchyňu na rýchle a jednoduché varenie a praktickú kúpeľňu. Upratať celý byt nebude trvať dlhšie ako jeden diel seriálu. Jeho cena je 77.880€, pri hypotéke 269€ mesačne.
B1-05-05

Ak by ste ocenili samostatnú spálňu, riešením je dvojizbový byt. Jeden z dvojice sa pokojne vyspí, aj ak ten druhý obľubuje nočné zápasy NHL. Vďaka veľkorysým priestorom na vstavané skrine v spálni a v predsieni poskytne tento byt dostatok miesta na všetko potrebné a aj na to nepotrebné. Bonusom je výhľad na zeleň v blízkom parku, ktorý budete mať priamo pod oknami a opäť - krásny, veľký balkón, stvorený na grilovačku. Cena bytu je 108.120€, pri mesačnej splátke to je 373€.

Ak vaša predstavivosť pri pôdorysoch až tak nefunguje, pozrite si vizualizácie v galérii pod článkom. Aj takto môže vyzerať váš byt, keď si ho zariadite.

Ceny jednoizbových bytov v zóne Viladomy začínajú na 60.840€ a mesačná splátka hypotéky pri tejto cene predstavuje 210€. A to je suma, pri ktorej sa naozaj neoplatí platiť podnájom. S vybavením hypotéky vám vieme pomôcť tiež, naši hypotekárni špecialisti vás ušetria od behania po bankách a vypĺňania kopy formulárov. 

Už sa vidíte vo vlastnom hniezdočku, na balkóne s vyloženými nohami? Pozrite si ponuku jednoizbovýchdvojizbových bytov v zóne Viladomy a vyberte si ten najlepší.
 
SLN_C3_interier-C.jpgSLN_Mesto_A4_2izb.pngSLN_Mesto_A4_1-5izb.png150418_interior_03_A_FINAL.jpg248_VizSlnecniceByt1,5i_C_01.jpg248_VizSlnecniceByt1,5i_A_01.jpg
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee