Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

​Sledujte Slnečnice aj na Instagrame

Po Zuzke, Rebeke a Petrovi, ktorých ste mohli spoznať prostredníctvom videí, sme sa rozhodli predstaviť vám aj ďalších obyvateľov Slnečníc. Zoznámiť sa s nimi môžete prostredníctvom profilu Slnečníc na Instagrame.
Slnečnice sú plné inšpiratívnych ľudí. Každý, koho sme oslovili s prosbou povedať nám o sebe viac a predstaviť sa súčasným alebo novým susedom, nás prekvapil zaujímavým príbehom. Susedia nám prezradili, čím žijú, čo ich baví, či ako sa im býva v Slnečniciach. Príbehy budú pribúdať pravidelne, niekoľkokrát do týždňa, stačí sledovať náš Instagram účet.
 
 

Mirka a Róbert: „Rišino má teraz 11 mesiacov. Začal nám pomaly loziť a chodiť za ruky. O chvíľu bude mať rok, tak bude veľká párty. Návštevy má veľmi rád, len tie prvé minúty bývajú také, že: Kto to sem prišiel, vy ste mi vôbec nepovedali?! Teraz ich máme pomerne často, lebo sme chceli poukazovať aj byt. Najprv teda rodina, potom už aj nejakí známi a za nimi aj kamaráti a takto. Rišino má veľmi rád, keď je okolo nejaké dieťa. Hneď sa tak pozerá a veľmi sa kontaktuje. Minule ponúkal aj svoj dudlík, tak som nebola moc nadšená. Ale aspoň sa podelí. A tiež má rád zvieratká. Psy zbožňuje, len nemôžu štekať, lebo sa bojí. Ale vždy sa za nimi aj tak vyberie.“ #slnecnice #humansofslnecnice #lepsiastvrt

Fotka uverejnená používateľom Slnečnice (@slnecnice),

 
 
 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee