Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Lepšia štvrť na život

Slnečnice Market s farmárskou tržnicou Trch.


Slnečnice sú plnohodnotným miestom na život. A k pohodlnému životu patria aj nákupy. Ideálne také, pri ktorých je možnosť vybrať si nielen z ponuky známych značiek, ale aj lokálnych výrobcov. Preto pre vás otvárame Slnečnice Market – lokálne nákupné centrum v zóne Mesto, neďaleko nového kruhového objazdu.

Prvú fázu Slnečnice Marketu pre vás otvoríme už 30. novembra 2017. Nájdete v nej obľúbené značky ako BILLA, JYSK, PLANEO Elektro, PEPCO, 101 Drogerie, Super Zoo, lekáreň aj trafiku.

Začiatkom roka 2018 pre vás otvoríme aj prevádzky v druhej fáze Slnečnice Marketu. Tešiť sa môžete na pohybové centrum pre deti LEON a na farmársku tržnicu s názvom Trch. - chutný trh. Tá pozostáva z dvoch častí – stánky s ovocím a zeleninou a špecializované obchodíky s potravinami a farmárskymi produktami budú doplnené o gastro zónu s rozmanitou ponukou prevádzok svetovej kuchyne.

Predajne vo farmárskej tržnici: Culka Fruit, Village Farm, Víno Hruška, Špajza, Vallo syry, Dávidkovo koření, Brew Bar Café.

Gastro prevádzky vo farmárskej tržnici: KafeHaus Fertucha, Naam Thai Food, Slnečnice Kebab, Food 2.0, I Love Pasta, Hummus, EDO-KIN, Mníchovské bistro.

Pre návštevníkov Slnečnice Marketu bude pripravených takmer 200 parkovacích miest. Pohodlne sa dá k nemu dostať aj mestskou hromadnou dopravou, zastávka autobusov sa nachádza v bezprostrednej blízkosti.

Trznica_0008.jpgFresh Market_0011.jpgSlnecnice_mapa_market.jpgTrch.jpgshutterstock_152970548.jpgSlnecnice_aerial_C-m.jpgSlnecnice-Market_1.jpgSlnecnice-Market_2.jpg

Bezproblémová doprava, aj električkou

Od jasličiek po strednú školu 
© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee