Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZónaViladomy

 

 

Oplatí sa teraz invesťovat do bývania?

Všetko, o cenách bytov a vývoji realitného trhu. 

 

 

ŠTVRTÁ ETAPA PRINÁŠA UNIKÁTNE BÝVANIE
UNIQ SLNEČNICE

Spustili sme predaj štvrtej a zároveň poslednej etapy v zóne Viladomy. Vyznačuje sa jedinečnosťou a nadčasovým vzhľadom.

Priestranné terasy a balkóny, zaujímavé strešné byty s množstvom denného svetla a luxusnými terasami a prízemné byty s veľkorysými predzáhradkami sú pre zónu Viladomy typické. Platí to aj pre etapu UNIQ Slnečnice.

Poslednú časť zóny Viladomy navyše obohacujú unikátne prvky, ktoré navrhli rovnako ako väčšinu Slnečníc architekti ateliéru Compass v Bratislave s dôrazom na dizajnovú stránku fasády. Súčasťou bytov je príprava na exteriérové žalúzie a klimatizáciu.

Vďaka širokým možnostiam trávenia voľného času a aktívneho oddychu v zóne nájde domov každý, kto hľadá priestor pre svoj aktívny životný štýl aj rodinnú pohodu. Atmosféru doplní zelený park s rozlohou 14 000 m2.

Ak máte chuť bývať v blízkosti dunajskej hrádze, kedykoľvek vybehnúť do lužných lesov či k Dunaju alebo si ísť zaplávať na prírodné jazero Draždiak, svoj domov môžete nájsť práve tu. Ozvite sa nám a pomôžeme vám vybrať ten správny byt.

Zóna ponúka nadštandardný dizajn a kvalitu bývania v novej štvrti v blízkosti zelene s dobrou dostupnosťou do centra. Viac o tejto unikátnej etape sa dozviete v článku alebo si pozrite galériu či prehľad unikátnych príležitostí.

TRETIA ETAPA PRINÁŠA ATRAKTÍVNE BÝVANIE
V SRDCI SLNEČNÍC

Spustili sme predaj jednej z posledných etáp v zóne Viladomy. Predstavuje to najlepšie z najlepšieho.

Roky zozbieraných skúseností sa odzrkadlili na komplexnosti projektu. Tretia etapa je spojením toho zatiaľ najatraktívnejšieho z lokality, architektúry a vonkajších verejných priestorov.

Bývanie ponúka všetko, aby ste sa cítili vo svojom domove príjemne - byty s priestrannými terasami a balkónmi, zaujímavé strešné byty s množstvom denného svetla a luxusnými terasami a prízemné byty s veľkorysými predzáhradkami, ktoré ponúkajú komfort rodinného domu.

Spolu s výstavbou pribudne v zóne Viladomy zelený park s rozlohou 14 000 m2, súčasťou ktorého bude lúka a ihriská, kde sa budú môcť vyhrať malé aj veľké deti.

Veľkorysý priestor ponúkne tiež výbeh pre psov a vyvýšeným sedením s výhľadom, na ktorom si budete môcť oddýchnuť a vychutnať okolité scenérie. Viac o projekte sa dozviete v článku alebo si pozrite galériu vizualizácií.

Túžite aj vy po skutočnom domove? Možno práve pre vás máme v ponuke "ten" váš vysnívaný byt. Ozvite sa nám a zistite viac.

Virtuálna prehliadka
Prejdite sa po vzorových bytoch v Slnečniciach

Pokojné a bezpečné bývanie v lone prírody a pritom len kúsok od mesta.

Zóna Viladomy ponúka výnimočné riešenie pre tých, ktorí chcú naplno využívať pohodu pokojného bývania v domoch s menším počtom bytov a susedov, pri lese a dunajskej hrádzi, ale zároveň chcú zostať v kontakte s mestom.

Objavte bývanie v krásnom komplexe v štýlovej architektúre, pri ktorom sme nezabudli ani na životné prostredie. Všetky stavby sú projektované ako nízkoenergetické, vďaka čomu každoročne ušetríte nemálo peňazí.

 

Výhody pre dobrý život vo Viladomoch

Najvyššia kvalita bývania v krásnej a štýlovej architektúre celého komplexu
Viac súkromia, široké ulice plné zelene a domy postavené dostatočne ďaleko od seba
Nízke náklady a ekologické bývanie vďaka nízkoenergetickému riešeniu stavieb
Tichá prírodná lokalita pri lužných lesoch, neďaleko dunajskej hrádze
Výborná dostupnosť. Rýchlo do centra aj na diaľnicu, parkovanie bez problémov
Bezpečný a pokojný priestor so športoviskami a s ihriskami pre deti
Zostáva
7
Jednoizbových bytov
Zostáva
18
Dvojizbových bytov
Zostáva
13
Trojizbových bytov
Zostáva
2
Štvorizbových bytov
Zostáva
82
Bytov v Zóne Mesto

Dohodnite si obhliadku vášho nového bytu

Zaujala vás ponuka našich bytov? Vyplňte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee